Komisije in odbori, 2018 - 2022

Občina Moravske Toplice
Nadzorni odbor
  • MIHAEL HORVAT, Bogojina 338,
  • MATILDA FARIČ, Selo 20 a,
  • SIMON KARDOŠ, Tešanovci 27,
  • KATJA RITUPER, Bogojina 2c,
  • MARTINA SEP, Moravske gorice 89, Moravske Toplice.
Odbor za kmetijstvo
  • Štefan Hul, Krnci – predsednik,
  • Suzana Koltai, Lončarovci,
  • Bojan Šušlek, Pordašinci,
  • Leonn Turner, Selo,
  • Štefan Ferencek, Vučja gomila,
  • Ignac Gabor, Filovci,
  • Iris Gergorec, Prosenjakovci.
Komisija za narodnostna vprašanja in mednarodno sodelovanje
  • Zsuzsi Vugrinec, Središče – predsednica,
  • Bojan Šušlek, Pordašinci,
  • Julijana Puhan, Motvarjevci.
  1.  

 

Odbor za zaščito in reševanje
  • Jože Trajber, Martjanci – predsednik,
  • Dušan Puhan, Ivanci,
  • Štefan Kodila, Selo
  • Štefan Hul, Krnci,
  • Marcel Rous, Filovci
  • Jožef Štefko, Ivanci
  • Alojz Berden, Filovci.
Odbor za družbene dejavnosti, šolstvo,kulturo, šport in turizem
  • Majda Ðurinek, Moravske Toplice – predsednica,
  • Jože Trajber, Martjanci,
  • Zsuzsi Vugrinec, Središče,
  • Vlado Vučkič, Selo,
  • Franc Škalič, Selo,
  • Jože Herman, Moravske Toplice,
  • Alojz Trplan, Ivanci.
  1.  
Odbor za lokalno infrastrukturo
  • Dušan Puhan, Ivanci – predsednik,
  • Tomaž Gregorec, Bogojina,
  • Sašo Koca, Tešanovci,
  • Andrej Baligač, Filovci,
  • Franc Deutsch, Ratkovci,
  • Viktor Časar, Mlajtinci,
  • Vladimir Koltaj, Berkovci.
  1.  

 

Statutarno pravna komisija
  • Tomaž Gregorec, Bogojina – predsednik,
  • Andrej Baligač, Filovci
  • Majda Ðurinek, Moravske Toplice.
  1.  
Svet za varstvo uporabnikov javnih dobrin v OMT
  • Alojz Trplan, Ivanci – predsednik,
  • Majda Ðurinek, Moravske Toplice,
  • Jolanka Horvat, Andrejci,
  • Patricija Puhan, Čikečka vas,
  • Dejan Kučan, Tešanovci,
  • Lidija Bohnec, Suhi Vrh,
  • Stojan Horvat, Vučja Gomila.
Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja
  • SAŠO KOCA, Tešanovci
  • ŠTEFAN HUL, Krnci
  • LEONN TURNER, Selo
  • ALOJZ TRPLAN, Ivanci
  • ZSUZSI VUGRINEC, Središče
Občinska volilna komisija
  • 1. JOLANKA HORVAT, predsednica
  • 2. EMIL VUČKIČ, namestnik predsednice
  • 3. VLADO VUČKIČ, član
  • 4. SONJA DAJČ, namestnica člana
  • 5. MARTINA ČERNELA KOCET, članica
  • 6. DEJAN HORVAT, namestnik članice
  • 7. JOŽEF KOVAČ, član
  • 8. DRAGO IVANIČ, namestnik člana

Tajnik občinske volilne komisije: MAJDA LIPIČ PROSIČ

Velikost črk
Kontrast